VİZYON & MİSYON
 


Karten Madencilik, müşterilerinin kalite beklentilerini karşılamaya ve arttırmaya devam etmektedir. Karten Madencilik, her projesinde müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaratıcı çözümler sunar.

Karten Madencilik, birinci sınıf ekipman ve materyal kullanımı yanında yetenekli insan kaynakları, yenilenen plan ve programlama metodları ile deneyimli ve dinamik yönetim anlayışı temel alınarak başarılarını arttırarak devam etmektedir.

MİSYONUMUZ;
Üstlendiğimiz tüm projeleri güven istikrar ve kalite temel değerlerine bağlı kalarak müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda zamanında tamamlamaktır. İş sağlığına ve iş güvenliğine büyük önem göstererek topluma ve çevreye duyarlı bir anlayışla çalışmak kurumsal yapımızın temellerindendir. İnşaat sektöründe temel esas olan 3E (Emniyet, Estetik ve Ekonomi) döngüsünü sağlamak...
VİZYONUMUZ;
Hızla gelişen ve değişen ülke ekonomisine azami katkıda bulunmak, bu bağlamda yaptığımız işlerle, verdiğimiz hizmetlerle uluslararası platformda aranan saygın bir firma olmaktır. İlke olarak "yüksek kalite", "standart imalat" ve "ekonomik maliyet" gibi üç temel prensibini ilke edinmiştir.